O Inwestorze

O Nas

Investcube.pl spółka z ograniczoną odpowiedzialnością została powołana w 2009 roku jako spółka celowa odpowiedzialna za budowę i realizację kompleksu budynków mieszkalnych w miejscowościach Gminy Długołęka k. Wrocławia.

Koncentrujemy swoją działalność głównie na terenie miejscowości Kiełczów, Mirków i Długołęka, oraz także miejscowościach dobrze skomunikowanych z centrum Wrocławia, które stanowią dobrą perspektywę rozwoju dla aktywnych Klientów. Satysfakcja Klientów to najwyższy cel i priorytet naszej firmy.

Dbamy o indywidualne podejście do każdego Klienta zapewniając fachowe doradztwo i opiekę na każdym etapie realizacji inwestycji. Zdajemy sobie sprawę, iż wybór odpowiedniego budynku czy mieszkania jest wyborem na wiele lat, w związku z czym staramy się być Państwa partnerem chcąc tworzyć jak najlepsze warunki do życia.

Projektowane przez nas budynki wyróżniają się nowoczesną architekturą, dużą funkcjonalnością z naciskiem na różnorodność aranżacji wnętrz oraz przede wszystkim najwyższymi standardami. 

Stawiamy sobie nowe wyzwania chcąc sprostać Państwa oczekiwaniom, a naszym priorytetem jest rzetelność. 

Lokalizacja

Oferowane przez nas budynki, lokale i mieszkania zawsze są położone w wyjątkowych okolicach. Z jednej strony w zaciszu podmiejskiego zgiełku, a z drugiej strony w odległości kilkunastu kilometrów do centrum miasta. Lokalizacja zapewnia uroki korzystania z natury, przestrzeni z poczuciem intymności i kameralności, a jednocześnie stanowi doskonale skomunikowane miejsce z miastem. Idealne miejsce dla Twojej rodziny.

Komfort

Projektowane przez nas budynki, lokale i mieszkania to dobry wybór, dla osób szukających komfortowych rozwiązań. Wysokie, przestronne pomieszczenia z dużymi przeszkleniami, z tarasami lub balkonami są projektowane w sposób umożliwiający ich łatwą aranżację. Oferowane lokale dają poczucie przestrzeni i swobody aranżacji. Nowoczesna architektura Oferowane przez nas obiekty już na pierwszym etapie procesu projektu mają spełniać dwa podstawowe warunki: funkcjonalność i nowoczesna architektura.

TOP